Praca

Nie lubię pracy – nikt jej nie lubi – ale lubię to, co jest w pracy: możliwość znalezienia siebie. Twoja własna rzeczywistość – dla ciebie, a nie dla innych – czego nikt nigdy się nie dowie.

~ Joseph Conrad

Rozwijaj się i rób to, w czym czujesz się najlepiej.

W naszym zespole każdy wykonuje obowiązki odpowiadające kompetencjom i zdolnościom. Zależy nam, aby cały zespół mógł się rozwijać, a praca sprawiała przyjemność i satysfakcję.

Oferty pracy

Starszy specjalista ds. projektów

Poszukujemy osoby z doświadczeniem zawodowym na stanowisku Specjalisty ds. projektów inwestycyjnych i szkoleniowych, która jest ambitna, pomysłowa, gotowa na pracę pełną wyzwań, zna przepisy i procedury związane z realizacją projektów UE.

Jeśli masz wykształcenie wyższe, obsługujesz komputer w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym, a także cechuje Cię samodzielność w wykonywaniu zadań, wykazujesz się inicjatywą i chęcią samodoskonalenia oraz umiesz zarządzać sobą i swoim czasem pracy, to ta oferta jest dla Ciebie !!!

Młodszy specjalista ds. projektów

Poszukujemy osoby ambitnej, lubiącej wyzwania i rozwój na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. projektów, która dołączy do Naszego zespołu. 

Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest determinacja i chęć samorozwoju, dlatego też szukamy osób, które ukończyły studia lub są w trakcie nauki w szkole wyższej.

Dołącz do naszego zespołu!

Skontaktuj się z nami

Odwiedź nasze biuro, zadzwoń lub napisz do nas wiadomość!

ul. Malmeda Icchoka 7,
15-440 Białystok

+48 533 700 307

m.szczebiot@msprime.pl

Zapraszamy do kontaktu!